Szukasz specjalistów od układania parkietów? Sprawdź, co warto brać pod uwagę przy wyborze parkieciarza i zyskaj pewność, że Twoja drewniana podłoga zostanie położona bez zarzutów!

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniej firmy do układania drewnianych parkietów?

Zanim zdecydujesz się na konkretną firmę, która specjalizuje się w układaniu parkietów, zobacz, co warto brać pod uwagę.

Wiedza i doświadczenie w układaniu parkietów

Zanim wybierzesz właściwą firmę, która zajmie się układaniem drewnianej podłogi w Twoim domu, oprócz ceny, sprawdź ile lat dana firma funkcjonuje na rynku. Za doświadczenie i wiedzę przyjdzie nam zapłacić, ale prawda się taka, że decydując się na kogoś, kto jest już na rynku długo, możemy mieć pewność, że podłoga zostanie ułożona prawidłowo i posłuży nam na lata. Dodatkowo doświadczony parkieciarz tak dobierze drewno, że będzie ono pasowało do naszego wnętrza, a także do pomieszczenia i funkcji, jaką pełni. Inny rodzaj drewna sprawdzi się w biurze, a inny w przedpokoju. Specjaliści od parkietów będą w stanie doradzić i wyjaśnić wszystkie kwestie związane z pielęgnacją, czy renowacją drewnianej podłogi.

Rekomendacje i realizacje parkietów

Nikt nie chce brać kota w worku. Dlatego niezwykle istotne jest sprawdzenie rekomendacji i realizacji dane firmy. To pozwoli Ci ocenić ich pracę, a także sprawdzić jak wykonują powierzone im zadania. Warto podpytać też, kiedy dany projekt został już ukończony, dzięki temu otrzymasz pogląd stanu układanie  parkietu i jego trwałości. Rekomendacje natomiast pozwolą natomiast dowiedzieć się, z jakiego sprzętu korzystał fachowiec, czy był terminowy, a także jakie było jego podejście do klientów. 

 Poszukujesz kogoś do układania drewnianej podłogi? Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące drewnianych schodówSkontaktuj się z Trio Parkiet!  

Realizujemy prace w zakresie:

  • cyklinowania parkietów
  • lakierowania
  • olejowania
  • układania parkietów
  • układania podłóg drewnianych
  • listwowania
  • renowacji schodów
  • renowacji starych podłóg drewnianych

Nadaj swojej podłodze drugiego życia z Trio Parkiet!