Oto kolejna realizacja Trio Parkiet. Tym razem udało nam się odrestaurować ponad stu letnie schody! Renowacja schodów w Wejherowie to nasz kolejny powód do dumy. Jeśli chcecie wiedzieć jak to przebiegało, to koniecznie czytajcie dalej. 

Renowacja schodów Wejherowo - kiedy zacząć?

Schody to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów domu. Muszą być stabilne, bezpieczne, ale też ładne. Jeśli się je odpowiednio pięlęgnuje, potrafią być także ozdobą dla domu.  Niestety z czasem stają się podatne na wszelkiego rodzaju otarcia, zadrapania i zabrudzenia. Z czasem moje pojawić się skrzypienie stopni - to znak, że warto zastanowić się nad renowacją schodów

Renowacja stuletnich schodów - Wejherowo.

Jak każde prace, czy to związane z drewnianym parkietem, czy z panelami, zaczynamy od posprzątania. Warto zajpierw odkurzyć całą powierzchnię, a następnie zająć się zeszlifowaniem starej powloki drewna. Dzięki temu pozbędziemy się poprzednich warst środków czystości, lakieru, czy oleju i dotrzemy do wartwy właściwej drewna. Najszybszym sposobem jest cyklinowanie, więc jeśli zależy Wam na czasie, warto wezwać fachowców. Trio Parkiet jest w tym specjalistą. 

Następnie wybiera się rodzaj wartwy ochronnej schodów - lakier lub olej. Dzięki temu schody chroni się przez uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniami. 

 Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości albo pytania, skontaktuj się z nami. Trio Parkiet może wykonać całą usługę renowacji schodów za Ciebie! Wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się sam - drewno to nasza pasja.