Zanim powierzy się własną podłogę i drewniany parkiet w czyjeś ręce, dobrze wiedzieć o nim nieco więcej. W końcu drewniane deski, które zdobią Twój dom, to coś bardzo cennego i potrzeba zaufanej osoby, aby w odpowiedni sposób się nimi zająć. Jeśli więc chcesz poznać ekipę Trio Parkiet trochę bardziej, to koniecznie czytaj dalej. 

Poznaj Trio Parkiet.

Tworzymy grupę parkieciarską która składa się z trzech niezależnych firm.  grupą przyjaciół ktora współpracuje na rynku parkieciarskim od wielu lat. Dzięki temu możemy wykorzystywać różne doświadczenia które przekładają się na ciągłe podnoszenie jakości wykonywanych usług.

Jedna z naszych firm istnieje od 1968 roku a my wszyscy jesteśmy wychowankami jej założyciela. To pokazuje że podchodzimy profesjonalnie do naszej pracy i dzięki temu cały czas istniejemy na rynku. Dzięki bliskiej współpracy możemy być bardziej elastyczni co daje nam możliwość lepszego dopasowania się do potrzeb naszego klienta pod kątem terminowym i technologicznym.

Trio parkiet - zakres usług.

Realizujemy prace w zakresie:

Koniecznie zajrzyj na stronę internetową Trio Parkiet i zapoznaj się z realizacjami. Dzięki temu zoabczysz nasze prace. Nie czekaj i nadaj swojej podłodze drugiego życia z Trio Parkiet!