Drewniana podłoga jest piękna, współczesna i niezwykle klimatyczna, pod warunkiem, że nie jest zniszczona. Każda rysa na drewnianym parkiecie psuje efekt. Przeczytaj ten tekst i dowiedz się jak pozbyć się rys na drewnianej podłodze. 

 Cyklinowanie parkietu - sposób na zarysowania.

Każdy posiadacz parkietu wie, że z czasem rysy na drewnianej podłodze są nie do uniknięcia. Odpowiednia konserwacja, stosowanie produktów przeznaczonych do parkietu, regularne mycie i odkurzanie, a nawet właściwe zabezpieczenie drewnianej podłogi: olejowanie, czy lakierowanie,  nie uchronią przed rysami i zabrudzeniami. Duża ilość rys, odkształceń, odbarwień i plam to sygnał, że warto zainteresować się renowacją drewnianego parkietu. Czasem jednak wystarczy jedynie ją lekko odświeżyć. Dzięki temu podłoga będzie wyglądała jak nowa i posłuży kolejne lata. 

Cyklinowanie polega na zdzieraniu wierzchniej warstwy podłogi, w celu zlikwidowania zabrudzeń, rys i zniszczeń. W ten sposób odsłania się ukrytą fakturę, którą na nowo można przykryć preparatami ochronnymi. Co ważne, aby poprawnie dokonać zabiegu renowacji parkietu, potrzebna jest specjalna maszyna - cykliniarka. Cały proces powtarza się nieraz kilkukrotnie. Wszystko zależy od stanu parkietu.

Trio Parkiet - specjalista od paneli i parkietów.

Zerknijcie na nasze realizacje. Jeśli chcesz mieć pewność, że cyklinowanie będzie zrobione perfecyjnie i żadne niedoskonałości nie będą razić Twojego oka, zdecyduj się na pomoc specjalistów. Trio Parkiet w sposób szybki i niezwykle efektowny przeprowadzi proces olejowania Twojego parkietu. Dodatkowo odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy z parkietami, wejdź na naszą stronę internetową albo skontatuj się z nami. Zajmiemy się Twoją podłogą perfekcyjnie!