Listy przypodłogowe to niewątpliwie dodatek, który nie tylko scala całą powierzchnię ale także sprawia, że pokój jest elegancji i dokończony. Jeśli listwy przypodłogowe wciąż nie są jeszcze u was zamontowane na stałe, koniecznie przeczytajcie ten tekst i dowiedzcie się wszystkiego o listwach przypodłogowych. 

 Sposoby montażu listwy przypodłogowej.

Rodzajów listew jest naprawdę sporo. I to, na którą się zdecydujecie zależy tak naprawdę od Waszego gustu, zapotrzebowania i kwoty, którą na listwy chcecie przeznaczyć. Tak samo istnieje wiele sposobów montażu listwy przypodłogowej. Oto kilka z nich:

  • klejenie - to szybkie i dość tanie rozwiązanie, do którego wykorzystuje się klej nakładając go punktowo lub kawałki taśmy montażowej. W ten sposób można zamontować większość listew przypodłogowych.
  • wkręty - wykorzystywane najczęściej przy montażu drewnianych listew. Montaż tego rodzaju zaczynamy od wywiercenia otworu w ścianie, w który należy umieścić kołki. Dalej w listwach wykonać otwory i zamocować elementy do kołków z użyciem gwoździ lub wkrętów.
  • Klamry montażowe - montowane do kołków, które są już wcześniej umieszczone w ścianie. Następnie do nich montuje się listwy bez konieczności robienia otworów.
  • profile montażowe - w pierwszej kolejności montuje się specjalne profile, a potem dopiero nakłada na nie listwy.

Zamontuj listwy przypodłogowe z Trio Parkiet.

Jeśli po zapoznaniu się z rodzajami montażu listew przypodłogowych, masz obawy by zrobić to samodzielnie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliście nie tylko dobiorą odpowiednie listwy przypodłogowe, ale także perfekcyjnie i szybko je zamontują.  Zgłoś się po kompletną usługę. Wejdź na stronę internetową Trio Parkiet i pozwól nam zadbać o Twoją podłogę.