Przedstawiamy kolejną realizację Trio Parkiet.Tym razem do naszych obowiązków należała renowacja parkietu, który poddaliśmy cyklinowaniu i szpachlowaniu. Jeśli jesteście ciekawi jak nam poszło, to koniecznie czytajcie dalej! 

Parkiet sosnowy Wejherowo - renowacja.

Renowację pięknego, ale trochę wyniszczonego parkietu zaczeliśmy od cyklinowania. Dzięki temu ukazało nam się surowe drewno, a poprzednie warstwy lakieru, zarysowań i brudu zostały usunięte. Aby poprawnie dokonać zabiegu renowacji parkietu, potrzebna jest specjalna maszyna - cykliniarka. Cały proces powtarza się nieraz kilkukrotnie. Wszystko zależy od stanu parkietu. W tym przypadky zabieg należało wykonać tylko raz. 

Dzięki cyklinowaniu podłoga stała się odświeżona i czysta. Poprzez ścieranie wierzchniej warstwy parkietu, wszelkie trudno usuwalne plamy zniknęły, a podłoga znowu stała się lśniąca. Dodatkowo powierzchnia została wyrównana i nie ma w niej pęknięć, czy uszczerbków, które wcześniej były widoczne. 

Szpachlowanie parkietu sosnowego.

To kolejny etap, który ma za zadanie poprawić wygląd podłogi. Dzięki temu zabiegowi zyskujemy pewność, że na powierzchni drewna nie zostają żadne rysy i dziury. Szpachlowanie ma za zadanie przykryć wszystkie pęknięcia i szczeliny, aby w kolejnym etapie renowacji, lakier czy olej nie dostał się do nich, tworząc nierówną powierzchnię. Preparat będący wypełniaczem do drewna łączy się z drobnym pyłem drzewnym, pochodzącym sprzed chwili – z ostatniego szlifowania. Tak powstałą mieszankę należy rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni parkietu. Po całkowitym wyschnięciu parkietu, można przejść do kolejnego etapu, jakim jest lakierowanie.

Trio Parkiet - specjalista od paneli i parkietów.

Zerknijcie na nasze realizacje. Jeśli chcesz mieć pewność, że renowacja parkietu będzie zrobione perfecyjnie i żadne niedoskonałości nie będą razić Twojego oka, zdecyduj się na pomoc specjalistów. Trio Parkiet w sposób odpowiedni, szybki i niezwykle efektowny odśweży Twój parkietu. Dodatkowo odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy z parkietami, wejdź na naszą stronę internetową albo skontatuj się z nami. Zajmiemy się Twoją podłogą perfekcyjnie!